Agirre Paw’s on välja kujunenud reaalsest vajadusest veovarustuse järele.

Proovime pakkuda taskukohasemat alternatiivi välismaiste firmade toodangule. Ehk ehtne ja Eestimaine.

Agirre Paw’s valmistab lisaks kaela- ja jalutusrihmadele veel veorakmeid, amortidega veoliine, veovöösid, line rakenditele ja kõike muud koerte veospordi jaoks vajalikku varustust. Kui kataloogis ei näe mida soovid, tasub vaid kirjutada ja küsida, küll jõuame lahenduseni.

Agirre Paw’s töökoda on väike ja armas, seal valmbki kogu varustus ehtsa käsitööna. Arvestame kõikide koerte eripäradega ja omaniku soovidega ning seetõttu on iga valmiv ese unikaalne. Enne tööga alustamist ootame teilt teie koera mõõtusid, peale mida valmib hästi istuv toode spetsiaalselt TEIE koerale.

Agirre Paw`s veovarustus on pidevalt katsetuses kennel Agirregoikoa veokoertel, kes võistlevad kõrgel tasemel ning kus varustus peab olema mugav ja vastupidav.

Näitan kõiki 3 tulemust

KAELARIHM “Norra”

14.99
ILUPAELAGA KAELARIHM Annab uhke tunde kui eie lemmikule tänaval järgi vaadatakse :) KVALITEETSED METALLOSAD Vastupidav kaelarihm teie koerale. Oleme oma toodete üle uhked ja püüame pakkuda teile parimat! KÜSIMUSED? Enne tellimist saatke meile e-mail! Materjal: 100% polüester Kaelarihma tüüp: poolpoov või tavaline Suurused: S (25mm x 20-35 cm) M (25mm x 40-50 cm) L (25mm x 55-65 cm)

Agirre Paw`s kõik tooted on käsitöö ja on valmistatud EESTIS.

VEOLIIN

25.00

𝐀𝐠𝐢𝐫𝐫𝐞 𝐏𝐚𝐰`𝐬 amordiga veoliin ühele koerale koos messingist karabiiniga.

Kinnita veoliin veovöö, ratta või tõukeratta külge. Amordiga veoliin vastab IFSS võistlusreeglitele (𝐼𝑛𝑡𝑒𝑟𝑛𝑎𝑡𝑖𝑜𝑛𝑎𝑙 𝐹𝑒𝑑𝑒𝑟𝑎𝑡𝑖𝑜𝑛 𝑜𝑓 𝑆𝑙𝑒𝑑𝑑𝑜𝑔 𝑆𝑝𝑜𝑟𝑡𝑠 𝑅𝑎𝑐𝑒 𝑅𝑢𝑙𝑒𝑠). Vetruv osa pehmendab tõmbejõudu ja muudab liikumise sujuvaks. Kuni 2m pikkune veoliin sobib hästi koerakrossiks ja 2,8m pikkune suusa-, ratta- või tõukerattaveoks. Materjal: nailon (100% polüamiid)

Agirre Paw`s kõik tooted valmivad käsitööna.

HELKUR KAELARIHM

14.99

HELKUR KAELARIHM

Helkurpael annab teile kindluse, et teie lemmik on öösel nähtav.

KVALITEETSED METALLOSAD

Vastupidav kaelarihm teie koerale. Oleme oma toodete üle uhked ja püüame pakkuda teile parimat! KÜSIMUSED? Enne tellimist saatke meile e-mail! Materjal: 100% polüester Kaelarihma tüüp: poolpoov Suurused: S (25mm x 20-35 cm) M (25mm x 40-50 cm) L (25mm x 55-65 cm)

TOODETUD EESTIS.