Sõitudele kelgukoertega saate aja broneerida telefonil: 56648117
Koerte sõitu hakkame ette valmistama päev enne, koeri kaks tundi enne Teie saabumist.
Kelgu ette rakendatud koerad on treeninud septembri kuust alates, et talveperioodil vormis olla.

Näitan kõiki 4 tulemust

MATK KELGUKOERTEGA 5km

Alates 2023 jaanuari kuust alustame kelgukoerte matkadega. Matk saab alguse RMK Illi telkimisalalt ja kulgeb 5 km männimetsade rüpes. Matka ajaline kestvus kokku on umbes 2-3 tundi. Pakett sisaldab matkalistele koerte, käskluste ja varustuse tutvustamist ning kõik osalejad saavad matka ajaks koera ja spetsiaalse varustuse. Peale matka ootab matkalisi ees praksuv lõke, soe tee, küpsised ja neljajalgsetele kaaslastele samuti midagi maitsvat.

Matka hind: 50 eurot/inimene Ootame matkajaid vanusest alates 12a. Gruppidele alates 6 inimesest soodustus.

Matkajuht on kogenud koerasportlane ja matkaja Alice Lindlo.

SÕIDUD KELGUKOERTEGA LASTE GRUPPIDELE

25.00

Alates 2023 jaanuari kuust alustame kelgukoerte sõitudega talus koha peal. Külastuse ajaline kestvus laste gruppidele on umbes 2 – 2,5 tundi, sisaldab kenneli ja koerte tutvustust, koerte paitamist, pildistamist laste grupi ja koertega, kelgu ja rakendi valmis panemist ja kelgusõitu pikkusega 1,3km. Pakume lastele sooja teed ja küpsist. Pakett on mõeldud laseaia, alg- ja põhikooli lastele.

SÕIDUD KELGUKOERTEGA 1,3 KM

50.00

Alates 2023 jaanuari kuust alustame kelgukoerte sõitudega talus koha peal. Külastuse ajaline kestvus kokku on umbes 1,5 – 2 tundi, sisaldab endast kenneli ja koerte tutvustust, kelgu ja rakendi valmis panemist ja kelgusõitu. Peale sõitu pakume külalistele sooja teed ja küpsist.

SÕIDUD KELGUKOERTEGA 5km

80.00

Alates 2023 jaanuari kuust alustame kelgukoerte sõitudega talus koha peal. Külastuse ajaline kestvus kokku on umbes 2 - 2,5 tundi, sisaldab endast kenneli ja koerte tutvustust, kelgu ja rakendi valmis panemist, kelgusõit kestvusega 20 minutit. Peale sõitu pakume külalistele sooja teed ja küpsist.