Näitan kõiki 6 tulemust

AKIRA RED ROCKET – EST-01677/18 – LIMPSI

AKIRA RED ROCKET - EST-01677/18 - LIMPSI

s. 15.10.2017

Limpsi on efektse välimusega väikest kasvu emane haski. Veab tublisti ja kiiresti, liini lonti ei lase. Limpsi on universaalne koer, saan teda laenata ükskõik kellele ja Limpsi teeb ausalt oma töö alati ära. Suures rakendis jookseb Limpsi enamasti kuskil keskel aga ta on ka täiesti võimeline iseseisvalt rakendit juhtima.

ALWAYS WINS VIGO FOR ERLE

ALWAYS WINS VIGO FOR ERLE

EST-01242/19 s.08.07.2018 i.LUMIKIISAN HUSKY WAUDE e.ARE TO RUN OLIVE

Vigo, Viksu, Viku, Papsu, Paps, Papsik, PapaFigo, Papageeno... Heal lapsel mitu nime :) Kõikide nende nimedega ma Papsikut kutsungi ja kõikidele nendele nimedele Papsu reageerib ka. :) Paps tuli meie kennelisse kaugelt, võib vabalt öelda, et teiselt poolt maakera. Tema ja õde Jou-Lii olid väga oodatud ning ootama pidime kaua. See oli üks parimaid otsuseid kenneli aretuse jaoks. Enamus noori koeri kennelis on Papsu pojad, seepärast teda Papsuks kutsungi. :) Kui Paps on kiire siis pojad on veel kiiremad ja jõulisemad. PapaVigo peab end päris sirgu juba ajama, et ikka lastele veel paremat eeskuju näidata. Mulle meeldib, et Viksu annab edasi oma kiirust, iseloomu ja värvust. Aguuti on isiklikult minu lemmikvärv. Karvkate on Papsul lühike, kevadel on ta esimene kes talvekarva lahti laseb ja see käib ruttu vaid mõne päevaga ja puhas. Kui millegi kallal nuriseda siis on see söögiisu. Papsik on suhteliselt niru sööja ja tihtipeale ta oma portsu lõpuni ei söö. Viksu oli minu NR 1, kuni abikaasa hakkas nurisema, et tema tahaks ka võistlustel võita ja nii ma loovutasin Papsu raske südamega temale. Aga mul on minu noored, kes on juba sama head kui nende Papsik :)

AGIRREGOIKOA NUNJO

AGIRREGOIKOA NUNJO

EST-03858/18 s. 07.06.2018 i: Reebook`s Ocean e. Hilde Cold Heart Viktoriya Pride

Nuuno on meie kenneli kõige häbelikum koer. Ta on kõige suurem töömees kui hoo sisse saab. Olen temaga vist kõige rohkem võistelnud kui kellegi teisega. Start on tema häbelikkuse pärast nõrk koht aga, kui hoog juba sees siis on nagu igiliikur, kes isegi mäest ülesse ei jää traavi. Nagu piltidelt näha saab peale minu edukalt ka teistega võistelda. Kõige parem on teda kasutada DS2 distsipliinides, sest talle annab julgust mõte, et kõrval jookseb teine koer. Siis valimegi tavaliselt Nuunole kõrvale mõne väikse ja kiire emase nagu Jou-Lii või Käts. Kutsikana ei olnud ta üldse arg. Argus tuli peale ühes treeningus juhtunud õnnetust. Sellega ma tõendan oma väidet, et arad koerad ei sünni, vaid koeraga peab olema mingi trauma seotud. Muidu on ta üks väga nunnu Nuuno! :)

AGIRREGOIKOA NILSSON

AGIRREGOIKOA NILSSON

s.07.06.2018 i: Reebook`s Ocean e: Hilde Cold Heart Viktoriya Pride

Nilsu on universaalne koer, võin ta sõita anda ükskõik kellele ja ta läheb. Võin ta panna ükskõik kelle kõrvale jooksma ja ta on neutraalne. Võib rakendi juhtkoer olla, kui ka tagarattana rasket tööd teha. Suudab noortega võidu kiirust hoida. Kennelis on alati neutraalne, ei kisu kellegiga tüli. Õhutab kõiki ümber tagahoovi kiireid ringe jooksma. Markiga nad sõbrad ei ole aga koos tehakse aias võidupeale ringe. Nilsson ja Marki on ka sellepärast hea võistluspaar, et mõlemad tahavad teisest kiiremini ja eespool joosta :) Söögiisu on tal mõõdukas, karvkate pigem lühem aga tihe, talvel pole kunagi kahtlustki, et temal külm võiks olla. Igatpidi armastusväärne koer :)

AGIRREGOIKOA LES TROIS ROIS

AGIRREGOIKOA LES TROIS ROIS

EST-02552/20 s. 29.03.2020 i. Always Wins Vigo For Erle e. Arctic Storm

Üliaktiivne. Oma aktiivsusega oli ta kutsikana üks vastik nähvits. Igalpool risti jalus, igal pool ees, alati nõudis tähelepanu. Vaatas sulle suu sisse ja ütles: "Peremees anna ainult käsk, ma täidan kõik su soovid" Kus sa tahad, et ma kõnnin? Kas sinu ees, või taga või äkki kõrval aga kummal pool... Kas tahad ma ajan teised ära? Kas tahad ma kraabin sulle augu aia alla? Tahad ma teen kõige kiiremaid ringe ümber sinu? Tahad ma närin su käsi, ah ei taha. 5 sekundit hiljem: "aga nüüd..." Trois: "Emme vaata kui kiire ma olen, ma olek kõigist ees! Vaata ma hüppan kahe meetri pealt boxi. Kuule emme, sa pole mind vastavalt etiketile veel tervitanud. Kas see ilane koer tülitab sind, tahad hammustan teda? Miks sa midagi ei taha?" Jne, jne... Haski kellega võiks agilitit proovida.

Jah, ja teate mis juhtus kui ta treeningutes hakkas käima? Kogu see üleliigne energia rakendus ja mul on üks ütlemata kiire koer, kelle liini mina tühjaks vändata ei jõua. :) Ja kui nad vennaga(Hei Hopsti Väikevend) kahekesi DS2 ees on siis täiesti võitmatu paar :) Ühesõnaga superman või superdog, ainult keep selja pealt on puudu. :)

AGIRREGOIKOA BOHEMIAN RHAPSODY

AGIRREGOIKOA BOHEMIAN RHAPSODY

EST-03050/20 s: 03.06.2020 i: Always Wins Vigo For Erle e: Agirregoikoa DiiDii ei: Reebook`s Ocean

"RAPSU" on kahtlemata suuretulevikuga väga noor koer, kes jooksis 2022 aasta veebruari kuust on esimestel võistlustel. Ta on suur, tugev ja kiire. Nii nagu kõik noored koerad jooksis ka tema esimesel hooajal tagarattana aga hooaja lõpus oli võimeline juba iseseisvalt rakendit juhtima nii, et suure tõenäosusega saab temast ka suurepärane juhtkoer. Mis mulle tema juures eriti meeldib on Rapsu sõbralikkus nii täiskasvanud koerte kui ka kutsikate suhtes- ta on valmis mängima kõigiga, ta on väga sotsiaalne ja käib perepojaga koos külapeal tšillimas :) Oma sini-pruunide silmadega ja must-oraanži värvusega on rapsu üks väga nägus noormees :)