Uncategorized

Agirre Paw`s brändi ja Agirregoikoa kenneli nime sünnist

Kenneli Agirregoikoa asutaja ja omaniku @erlehermann peas keerles erinevaid nimevariante aastajagu. Kui täieasti juhuslikult nägi ta Jõgeva maakonnas Mustvees asuva Benito Agirre tänavanime. Seda nime silmates tekkis huvi nime kohta rohkem teada saada ning nii selgus, et tänav oli oma nime saanud Hispaania Baski lenduri Benito Aguirre(hispaaniapäraselt Inazio Agirregoikoa) järgi, kes langes Teises maailmasõjas Mustvee lähedal, kui tema lennuk alla tulistati.
Veokoerte varustuse tootmise alustamisel tekkis vajadus uue brändi nime järgi. Ta oli Agirregoikoa nimest nii vaimustuses, et sealt arenes kohe lühem ja brändile sobilikum nimi ehk Agirre Paw`s.
Koerte sportkelkusid tootma hakates oli jällegi lühikest ja löövat nime vaja ja siis sündis Agirre Race.
Tulevikus on plaanis luua klubi(MTÜ) mille tegevusalaks oleks veokoertespordi propageerimine, millele mõtleme hetkel löövat ja kõikehõlmavat nime nagu Agirre ….
Kokkuvõtvalt on kogu tegevus ühendatud ühe ühise nimega KOER:
Ootame trennidesse kaasalööma kõiki koeraomanikke kellel on joosta armastav koer, jõuaks vaid järel püsida. Näitame kuidas asi käib 🙂
Kontakti saab meiega kennel Agirregoikoa kontaktilehelt.
KÕIK KOERAD LIIKUMA!

Fotol: IFSS World Cup St. Petersburg 2021 “Belõje Notsi” , Erle Hermann oma DR4 rakendiga liidrid paremalt Tintinaabuli ja Jou-Lii, tagumine paar Vigo ja Marki, 10 sekundi kaugusel I kohast ehk kõrges konkurentsis II koht.